Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

OGŁOSZENIE O WOLNYM STANOWISKU PRACY nr 2/2022 - robotnik gospodarczy Zespołu Finansów i Zaopatrzenia KPP w Mławie

OGŁOSZENIE O WOLNYM STANOWISKU PRACY nr 2/2022

KOMENDA POWIATOWA POLICJI W MŁAWIE

Komendant Powiatowy Policji w Mławie

poszukuje kandydata na stanowisko :

robotnik gospodarczy Zespołu Finansów i Zaopatrzenia KPP w Mławie

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6 %

Wymiar etatu: 0,75

Liczba stanowisk pracy: 1

Adres urzędu

Komenda Powiatowa Policji w Mławie, ul. Sienkiewicza 2, 06-500 Mława

Miejsce wykonywania pracy:

Mława

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

1. Utrzymanie porządku i czystości na terenie podległych obiektów, a w szczególności:

  • codzienne sprzątanie terenów przyległych obiektom jednostki organizacyjnej i wywóz śmieci w wyznaczone miejsca,

  • polewanie placów wodą podczas upałów,

  • usuwanie śniegu i lodu z przejść oraz posypywanie piaskiem.

2. Terminowe i jakościowo dobre wykonywanie robót i napraw wskazanych przez nadzór.

3. Właściwa eksploatacja narzędzi powierzonych do wykonywania zadań.

4. Dbanie o powierzony sprzęt.

5. Przygotowywanie sprzętu transportowego do sezonu letniego i zimowego.

6. Wykonywanie nieskomplikowanych prac, remontów oraz utrzymywanie czystości i porządku na terenie jednostki i podległych Posterunków Policji.

7. Sprzątanie pomieszczeń KPP.

8. Nadzór i kontrola nad właściwą eksploatacją urządzeń grzewczych oraz instalacji c.o. w budynkach i pomieszczeniach KPP i Posterunków Policji:

  • właściwe nawadnianie kotłów grzewczych oraz prawidłowa obsługa i uruchomienie w sezonie grzewczym,

  • utrzymanie wg wskazań nadzoru stałej temperatury w sieci c.o. i w poszczególnych pomieszczeniach ogrzewanych,

  • odpowietrzanie instalacji c.o.

  • oszczędne gospodarowanie gazem opałowym,

  • zabezpieczenie kotłów w przypadku awarii,

  • utrzymanie ładu i porządku w obrębie kotłowni,

  • po zakończeniu sezonu grzewczego wygaszanie kotłów, uzupełnianie wody w kotłach i sieci c.o. gazowego.

  1. Sprawdzanie sprawności technicznej sprzętu transportowego przed rozpoczęciem użytkowania.

  2. Kierowanie służbowym sprzętem transportowym.

  3. Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony ppoż.

  4. Przestrzeganie tajemnicy zawodowej, tajemnicy prawnie chronionej i informacji niejawnych.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

niezbędne:

  • Wykształcenie: podstawowe,

  • Doświadczenie zawodowe: brak

  • Poświadczenie bezpieczeństwa uprawniające do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli „Poufne” lub oświadczenie kandydata/kandydatki o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych.

  • umiejętność organizacji pracy własnej

wymagania dodatkowe:

  • Wykształcenie: średnie,

  • CV i list motywacyjny,

  • Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,

  • Oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych,

  • Oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo oraz umyślne przestępstwo skarbowe,

  • Kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego obywatelstwa lub oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego,

  • Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,

  • Kopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe zgodnie ze stawianymi wymogami (w tym także dokumenty dot. aktualnego zatrudnienia, o ile jest ono potwierdzeniem wymaganego doświadczenia).

  • Poświadczenie bezpieczeństwa uprawniające do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli „Poufne” lub oświadczenie kandydata/kandydatki o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010r. o ochronie informacji niejawnych.

Termin składania dokumentów:

06.10.2022 r.

Miejsce składania dokumentów:

Komenda Powiatowa Policji

ul. Sienkiewicza 2

06-500 Mława

  • Dokumenty należy złożyć w formie papierowej w zamkniętej kopercie z dopiskiem : ogłoszenie na stanowisko robotnika gospodarczego Zespołu Finansów i Zaopatrzenia KPP w Mławie bezpośrednio w siedzibie urzędu lub za pośrednictwem poczty Polskiej /decyduje data stempla pocztowego.

  • Aplikując oświadczasz, że znana Ci jest treść informacji na temat przetwarzania danych osobowych w naborze.

Oferujemy:

  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy

  • Karty sportowe lub dofinansowanie zajęć sportowo-rekreacyjnych

  • Miejsce do ćwiczeń lub zajęcia sportowo-rekreacyjne w miejscu pracy

  • Miejsce do odświeżenia się

  • Pomieszczenie lub stojaki na rowery na terenie urzędu

  • Miejsce parkingowe na terenie urzędu

  • Dostosowanie planów urlopów pracowników posiadających dzieci w wieku szkolnym i  przedszkolnym do terminów wakacji, ferii i przerw świątecznych

  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników

  • Możliwość korzystania z Zakładowej Kasy Zapomogowo- Pożyczkowej.

  • Ubezpieczenie grupowe PZU.

Dostępność

  • Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć wiek, niepełnosprawność, rasę narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.

  • Jako osoba z niepełnosprawnością nie możesz skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu.

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wyniósł co najmniej 6%.

Planujemy następujące metody/techniki naboru:

  • etap I - analiza złożonych dokumentów pod kątem spełnienia wymagań formalnych określnych w ogłoszeniu.

  • etap II - spośród wszystkich złożonych ofert spełniających wymogi formalne, Komisja Rekrutacyjna wybiera maksymalnie 5 kandydatów do udziału w bezpośedniej weryfikacji – rozmowie kwalifikacyjnej

Dodatkowe informacje:

  • Wynagrodzenie 2 257,59 zł. brutto (płaca zasadnicza + premia regulaminowa) oraz ewentualny dodatek z tytułu wysługi lat pracy.

  • Osoby zakwalifikowane do kolejnego etapu zostaną powiadomione telefonicznie.

  • Osoby, których oferty zostaną odrzucone nie będą powiadomione.

  • Wszystkie oświadczenia oraz list motywacyjny muszą być podpisane własnoręcznie, opatrzone aktualną datą.

  • W ofercie należy podać dane kontaktowe: adres do korespondencji, adres e-mail, numer telefonu.

  • Oferty niepodpisane, niekompletne, niespełniające wymogów formalnych oraz złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

  • Nie zwracamy nadesłanych dokumentów, oferty będą komisyjnie zniszczone po upływie 3 miesięcy od zakończonego naboru.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu: 47 7036212

Przetwarzanie danych osobowych

Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  • Administrator danych i kontakt do niego: Komendant Powiatowy Policji w Mławie nr tel. 47 7036211

  • Kontakt do inspektora ochrony danych: Inspektor Ochrony Danych Osobowych - nr tel. 47 7036261

  • Cel przetwarzania danych: przeprowadzenie naboru na stanowisko pracy oraz archiwizacja dokumentów po przeprowadzeniu naboru

  • Informacje o odbiorcach danych: Komenda Powiatowa Policji w Mławie

  • Okres przechowywania danych: czas niezbędny do przeprowadzenia naboru na stanowisko pracy w (z uwzględnieniem 3 miesięcy, w których dyrektor generalny urzędu ma możliwość wyboru kolejnego wyłonionego kandydata, w przypadku, gdy ponownie zaistnieje konieczność obsadzenia tego samego stanowiska), a następnie przez czas wynikający z przepisów o archiwizacji

  • Uprawnienia:

- prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;

- prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych;

- prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;

- prawo do usunięcia danych osobowych; - żądanie realizacji tych praw należy przesłać w formie pisemnej na adres kontaktowy administratora danych, podany powyżej;

- prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).

  • Podstawa prawna przetwarzania danych:

- art. 6 ust. 1 lit. b RODO;

- art. 221 Kodeksu pracy, ustawa z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c RODO;

- art. 6 ust. 1 lit. a RODO oraz art. 9 ust. 2 lit. a RODO.

  • Informacje o wymogu podania danych: Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy (m.in. imię, nazwisko, dane kontaktowe, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, wymagania do zatrudnienia w służbie cywilnej) jest dobrowolne, jednak niezbędne, aby uczestnicz w procesie naboru na stanowisko pracy w służbie cywilnej. Podanie innych danych w zakresie nieokreślonym przepisami prawa, zostanie potraktowane jako zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Wyrażenie zgody w tym przypadku jest dobrowolne, a zgodę tak wyrażoną można odwołać w dowolnym czasie.Jeżeli podane dane będą obejmowały szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, konieczna będzie wyraźna zgoda na ich przetwarzanie, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

  • Inne informacje: podane dane nie będą podstawą do zautomatyzowanego podejmowania decyzji; nie będą też profilowane

Metryczka

Data publikacji : 29.09.2022
Data modyfikacji : 04.04.2023
Komenda Powiatowa Policji w Mławie
Anna Pawłowska